Wydział Nauk o Ziemi i Kształtowania ŚrodowiskaUniwersytet Wrocławski

ul. Kuźnicza 35

tel.: +48 (71) 375-2462
dziekan.wnzks@uwr.edu.pl

Granty dla młodych naukowców i doktorantów

Konkurs

na Wewnętrzne Projekty Badawcze na Wydziale Nauk o Ziemi i Kształtowania  Środowiska

Dziekan Wydziału ogłasza Konkurs na Wewnętrzne Projekty Badawcze w ramach dotacji celowej na prowadzenie badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich w 2017 roku.

•  Wniosek o przyznanie dotacji ze środków na działalność statutową służących rozwojowi młodych naukowców / uczestników studiów doktoranckich (załącznik)
  •  Kosztorys finansowy projektu /zadania badawczegofinansowanego w ramach  działalności  statutowej – działanie służące rozwojowi młodych naukowców (załącznik)

• Kalkulacja na finansowanie badań naukowych lub prac rozwojowych w ramach działalności statutowej
    - działanie służące rozwojowi młodych naukowców (załącznik)
  • Rozliczenie finansowe projektu (zadania badawczego) finansowego w ramach działalności statutowej

–  działanie służące rozwojowi młodych naukowców (załącznik)

Wnioski  należy składać w dziekanacie Wydziału  do dnia 23 maja 2017 r.

                                       Dziekan

                   Dr hab. Henryk  Marszałek  prof.UWr